Menu
menuStrona główna
menuO nas
menuStatut
menuPublikacje
menuWydarzenia
menuO reumatyzmie
menuWspomnienie
menuKontakt
menuZaproszenia
menuLinki
menuNapisz do nas
menuflaga Wielkiej BrytaniiEnglish

Wydarzenia

Sesja stowarzyszen w Szczecinie

Szczecin
W dniach 21-23 września spotykamy się w Szczecinie na Sesji stowarzyszeń towarzyszącej XXIII Zjazdowi Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego

zobacz program...


Doroczna Konferencja EULAR PARE w Lizbonie

Konferencja EULAR PAREW dniach 23-26 lutego odbyła się kolejna Konferencja EULAR PARE. Tym razem w Cascais koło Lizbony. Była to już 20 konferencja. Tematem wiodącym była wczesna diagnoza chorób reumatycznych, opieka koordynowana, współpraca w procesie leczenia.

Światowy Dzień Reumatyzmu

Przyszłość w Twoich rękach12 października w Brukseli odbyła się konferencja EULAR nt. "Zmniejszenie ograniczeń spowodowanych chorobami mięśni i stawów w miejscu pracy" z udziałem przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i innych podmiotów zainteresowanych tą tematyką. W Polsce Światowy Dzień Reumatyzmu był obchodzony w wielu miejscach: wykłady, spotkania, konferencje prasowe.

VI Krajowe Spotkania Reumatologiczne we Wrocławiu

Wrocław sesja stowarzyszeńJak co roku we wrześniu odbyły się Krajowe Spotkania Reumatologiczne. Były to już szóste, a odbyły się w dniach 22-24.09 we Wrocławiu. Jako wydarzenie towarzyszące odbyła się sesja stowarzyszeń, gdzie align="right"m. in. podjęto tematy badań klinicznych, chorób współistniejących w zapalnych chorobach reumatologicznych, interakcji lekowych, akceptacji samego siebie w chorobie. Stowarzyszenia miały okazję przedstawić swoje osiągnięcia.

Doroczna Konferencja EULAR PARE w Sofii

logo konferencji

W dniach 15-17 kwietnia 2016 w Sofii odbyła się 19 Konferencja EULAR PARE. Uczestniczyli w niej przedstawiciele stowarzyszeń chorych z całej Europy. Tematem konferencji była po raz drugi opieka skoncentrowana na pacjencie. Kolejna odbędzie się w lutym 2017 w Lizbonie.

Archiwum wydarzeń


Więcej wydarzeń możesz zobaczyć w archiwum.

Przejdź do archiwum...

statystykaValid XHTML 1.0 Transitional