Menu
menuStrona główna
menuO nas
menuStatut
menuPublikacje
menuWydarzenia
menuO reumatyzmie
menuWspomnienie
menuKontakt
menuZaproszenia
menuLinki
menuNapisz do nas
menuflaga Wielkiej BrytaniiEnglish

Wydarzenia

Nagroda Edgara Stene'a 2018 dla Polski

Kongres EULAR 201813 czerwca 2018 laureatka europejskiego Konkursu Edgara Stene'a Magdalena Misuno odbiera nagrodę na uroczystym otwarciu Kongresu EULAR 2018.
przeczytaj nagrodzony esej...


Sesja stowarzyszen w Szczecinie

Szczecin
W dniach 21-23 września spotykamy się w Szczecinie na Sesji stowarzyszeń towarzyszącej XXIII Zjazdowi Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego

zobacz program...


Doroczna Konferencja EULAR PARE w Lizbonie

Konferencja EULAR PAREW dniach 23-26 lutego odbyła się kolejna Konferencja EULAR PARE. Tym razem w Cascais koło Lizbony. Była to już 20 konferencja. Tematem wiodącym była wczesna diagnoza chorób reumatycznych, opieka koordynowana, współpraca w procesie leczenia.

Światowy Dzień Reumatyzmu

Przyszłość w Twoich rękach12 października w Brukseli odbyła się konferencja EULAR nt. "Zmniejszenie ograniczeń spowodowanych chorobami mięśni i stawów w miejscu pracy" z udziałem przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i innych podmiotów zainteresowanych tą tematyką. W Polsce Światowy Dzień Reumatyzmu był obchodzony w wielu miejscach: wykłady, spotkania, konferencje prasowe.

VI Krajowe Spotkania Reumatologiczne we Wrocławiu

Wrocław sesja stowarzyszeńJak co roku we wrześniu odbyły się Krajowe Spotkania Reumatologiczne. Były to już szóste, a odbyły się w dniach 22-24.09 we Wrocławiu. Jako wydarzenie towarzyszące odbyła się sesja stowarzyszeń, gdzie align="right"m. in. podjęto tematy badań klinicznych, chorób współistniejących w zapalnych chorobach reumatologicznych, interakcji lekowych, akceptacji samego siebie w chorobie. Stowarzyszenia miały okazję przedstawić swoje osiągnięcia.

Doroczna Konferencja EULAR PARE w Sofii

logo konferencji

W dniach 15-17 kwietnia 2016 w Sofii odbyła się 19 Konferencja EULAR PARE. Uczestniczyli w niej przedstawiciele stowarzyszeń chorych z całej Europy. Tematem konferencji była po raz drugi opieka skoncentrowana na pacjencie. Kolejna odbędzie się w lutym 2017 w Lizbonie.

Archiwum wydarzeń


Więcej wydarzeń możesz zobaczyć w archiwum.

Przejdź do archiwum...

statystykaValid XHTML 1.0 Transitional