Menu
menuStrona główna
menuO nas
menuStatut
menuPublikacje
menuWydarzenia
menuO reumatyzmie
menuWspomnienie
menuKontakt
menuZaproszenia
menuLinki
menuNapisz do nas
menuflaga Wielkiej BrytaniiEnglish

Zaproszenia

Europejski Konkurs o Nagrodę Edgara Stene'a 2019

broszura z konkursu Stene'a 2018Nowa edycja europejskiego konkursu o nagrodę Edgara Stene'a ogłoszona. Jak zawsze, aby wziąć udział w konkursie należy napisać dwustronicowy esej (czcionka Arial 12, pojedynczy odstęp, marginesy standardowe) na podany przez organizatorów temat i przesłać do nas pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Reumatyków i ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej, ul. Spartańska 1, 02-637 Warszawa i/lub elektroniczną w Wordzie na adres: reuma@idn.org.pl obowiązkowo wraz ze zgodą na publikację w terminie do 31 grudnia 2018.
Najlepsza z nadesłanych prac będzie reprezentować Polskę w europejskiej edycji. Zeszłoroczna praca napisana przez Magdalenę Misuno wygrała Konkurs 2018. Warto spróbować!
Nagrodami w europejskiej edycji 2019 są:
za miejsce pierwsze: udział w kongresie EULAR w Madrycie
oraz nagrody finansowe: za pierwsze miejsce: 1000 EUR, za miejsce drugie: 700 EUR i za miejsce trzecie: 300 EUR.
Dodatkowo eseje (lub ich fragmenty) zwycięzców krajowych konkursów zostaną opublikowane w książce wydawanej co roku przez EULAR i dostępnej również w wersji elektronicznej na stronie
www.eular.org.

Tematem edycji 2019 jest:
"Mój idealny pracodawca - praca bez barier dla reumatyków"
Do wysyłanego na konkurs eseju należy załączyć zgodę na publikację oraz dane kontaktowe (e-mail, adres, telefon).
Zwycięzca krajowego konkursu zostanie poproszony o przesłanie swojego zdjęcia oraz 2-4 zdjęć związanych z autorem i tematem konkursu oraz krótkiej informacji o sobie zawierającej: wiek, zawód, sytuację rodzinną, miejsce zamieszkania, zainteresowania oraz jak dowiedział się o konkursie i dlaczego bierze w nim udział.


Archiwum zaproszeń


Design by flankerds.com
statystyka Valid XHTML 1.0 Transitional